Formaat Aida 2
Aida Khalili
Welzijnscoach

Team jeugdhuispraktijk

Azeddine Khalfa
Jeugdwerker Nieuw Gent

Team jeugdhuispraktijk

Ageeba
Ageeba Kromah
Stadswerker Antwerpen

Team Vrijwillige Initiatieven

Formaat Annemie Stevens
Annemie Stevens
Teamleider

Team Centrale Ondersteuning

Brahim El Mansouri
Jeugdwerker Nieuw Gent

Team Jeugdhuispraktijk

Céline 2
Céline Mettepenningen
Stadswerker Gent

Team Geprofessionaliseerde Initiatieven

Formaat Cissé Cheikh
Cissé Cheikh
Pleinwerker

Team Jeugdhuispraktijk

Dieter 1
Dieter Bolsens
Medewerker fietsatelier

Baanbrekers

Eli
Eli Alders
Stadswerker Antwerpen

Team Vrijwillige Initiatieven

Formaat Eva Daniels
Eva Daniels
Job- en onderwijscoach

Baanbrekers

Fatima Laabab 2
Fatima Laabab
Stadswerker Brussel

Team Vrijwillige Initiatieven

Fouzia 1
Fouzia Achahbar
Personeelsadministratie

Team Centrale Ondersteuning

1
Gudrun Caelen
Communicatie

Team Vrijwillige Initiatieven

Hans 1
Hans Dockx
Belangenbehartiger jongeren & Onderzoeker en kennisdeler

Team Beleid

Heidi Haesevoets 1
Heidi Haesevoets
Personeelsadministratie

Team Centrale Ondersteuning

Ibrahim El Yahiaoui
Outreachend jeugdwerker

Team Jeugdhuispraktijk

Ibrahima
Ibrahima Bahri
Medewerker digitalisering

Team Centrale Ondersteuning

KDBO LVER 20220222 0065
Inge de Wolf
Communicatiecoach

Team Centrale Ondersteuning

Ingmar
Ingmar Doumen
Communicatie

Team Geprofessionaliseerde Initiatieven

Jakob
Jakob Janssen
Open jeugdwerkondersteuner

Team Vrijwillige Initiatieven

Formaat Jeffrey Sagoe
Jeffrey Sagoe
Jeugdwerker 2050

Team Jeugdhuispraktijk

Jelva 4
Jelva Van Vooren
Open jeugdwerkondersteuner beroepskrachten

Team Geprofessionaliseerde initiatieven

Jeremie Kisuesue
Jeugdwerker Nieuw Gent

Team jeugdhuispraktijk

Formaat Joke Hüwels
Joke Hüwels
Trajectondersteuner lokale overheden

Team Beleid

Formaat Jonas Deilgat
Jonas Deilgat
Open jeugdwerkondersteuner

Team vrijwillige initiatieven

Formaat Jonas Merckx 2
Jonas Merckx
Trajectondersteuner lokale overheden

Team Beleid

Jos
Jos Meers
Wetgeving & Verzekeringen

Team Vrijwillige Initiatieven

Kamal El Hajjouti 2
Kamal El Hajjouti
Vormingsmedewerker

Team Vrijwillige Initiatieven

Katrien 1
Katrien Van de Mosselaer
HR-coach

Team Centrale ondersteuning

Formaat Kubilay Özgener
Kubilay Özgener
Job- en onderwijscoach

Baanbrekers

Lamine Bouchaala
Jeugdwerker Nieuw Gent

Team Jeugdhuispraktijk

Lars Van Eemeren
Open jeugdwerkondersteuner

Team Vrijwillige Initiatieven

Lena Verstraete
Lena Verstraete
Vormingsmedewerker

Team Vrijwillige Initiatieven

Liesbet Rotty
Pleinwerker

Team jeugdhuispraktijk

Lisa 2
Lisa Staelens
Open jeugdwerkondersteuner

Team Vrijwillige Initiatieven

Maaike
Maaike Gerlo
Pers & Communicatie

Team Beleid

Maarten
Maarten Tytgat
Projectontwikkelaar infrastructuur

Team Geprofessionaliseerde Initiatieven

2
Magaly Dezutter
Open jeugdwerkondersteuner beroepskrachten

Team Geprofessionaliseerde Initiatieven

Marlies 2
Marlies Van Maele
Teamleider

Team Vrijwillige Intiatieven

Mohamed Assif 1
Mohamed Assif
Jeugdwerker Jeugdhuis 2050

Team Jeugdhuispraktijk

Mounir
Mounir Hammouti
Coördinator & Onderwijscoach ESF Transitie

Baanbrekers

Nick Beerens
Nick Beerens
Teamleider & Vertegenwoordigingswerk Vlaanderen

Team Beleid

Formaat Pamela Baruti
Pamela Baruti
Projectontwikkelaar diversiteit en inclusie

Team Beleid

Formaat Paulina Konadu
Paulina Konadu
Praktijk- en welzijnscoach

Team Jeugdhuispraktijk

Pepijn
Pepijn Haghebaert
Grafische vormgeving

Team Centrale Ondersteuning

Raf
Raf Scholiers
Open jeugdwerkondersteuner

Team Vrijwillige Initiatieven

Formaat Redouan El Ouazghari
Redouan El Ouazghari
Jeugdwerker Schietgang

Team Jeugdhuispraktijk

Formaat Ruth Zoka
Ruth Zoka
Jeugdwerker jeugdhuis 2050

Team Jeugdhuiswerk

Formaat Sean
Sean Hendrickx
Teamleider

Team Geprofessionaliseerde Initiatieven
Voor vragen over werkgeverschap en bovenlokale jeugdwerk

Formaat Sineray Karaca
Sineray Karaca
Trajectondersteuner lokale overheden & Ondersteuner RaaT van Formaat

Team Beleid

Formaat Stef Moens
Stef Moens
Beleids- en projectmedewerker

Team Beleid

Formaat Steven Hellemans
Steven Hellemans
Boekhouding

Team Centrale Ondersteuning

Thomas Petit 2
Thomas Petit
Stadswerker Gent

Team Vrijwillige Initiatieven

Thomas Vancoppenolle 1
Thomas Vancoppenolle
Open jeugdwerkondersteuner beroepskrachten

Team Geprofessionaliseerde Initiatieven

Tom 3
Tom Van Slooten
Teamleider

Team Jeugdhuispraktijk

Toon 1
Toon Vanotterdijk
Trajectondersteuner lokale overheden & Visietraject 'Waar waren we gebleven?'

Team Beleid

Valerie 2
Valerie Vonck
Vertegenwoordigingswerk cultuur en evenementen & Visietraject ‘Waar waren we gebleven?'

Team Beleid

Formaat Yasmina
Yasmina Tebsi
Wijkwerker Linkeroever

Team Jeugdhuispraktijk

Yousra Hammu
Jeugdwerker Jeugdhuis Schietgang

Team Jeugdhuispraktijk